Якісний склад викладачів
Якісний склад майстрів в/н
ВИКЛАДАЧІ
КРУЖКОВА
Наталя Володимирівна
Закінчила: Миколаївський державний педагогічний інститут ім.В.Г.Бєлінського.
Викладає: Естетичне виховання, професійна етика та культура водіння.
.
.
.
УСИК
Юрій Анатолійович
Закінчив: Одеський сільськогосподарський інститут.
Викладає: Агротехнологія, слюсарні роботи, електротехніка, основи енергоефективності, технології.
.
ГОРДІЄНКО
Надія Павлівна
Закінчила: Сімферопольськийдержавний університет ім.Фрунзе.
Викладає: Хімія,фізіологія харчування.
СВИДЕНКО
Тетяна Миколаївна
Закінчила: Миколаївський державний педагогічний інститут ім.В.Г.Бєлінського.
Викладає: Українська мова і література, основи діловодства.
Методист
.
.
ЛЕМІШ
Галина Іванівна
Закінчила: Миколаївський державний педагогічний інститут ім. Бєлінського.
Методист
.
БУРЛАКА
Віктор Миколайович
Закінчив: Миколаївський державний університет ім. В.О.Сухомлинського.
Викладає: Фізичну культуру.
.
.
НИРКО
Микола Степанович
Закінчив:
Викладає: Історія України, Всесвітня історія, Географія, Громадянська освіта
МАТЯШ
Ілля Валерійович
Закінчив: Херсонський державний педагогічний університет.
Викладає: Технічне креслення, будова автомобіля, ПДР, основи керування автомобілем, основи безпеки руху.
.
.
ГОРДІЄНКО
Аліна Василівна
Закінчила: Миколаївський національний аграрний університет
Викладає: предмети професійно-теоретичної підготовки бухгалтерського спрямування
.
.
.
МИХАЙЛІШИНА
Катерина Валентинівна
Закінчила: Миколаївський державний університет ім. В.О.Сухомлинського
Викладає: Зарубіжна література художня культура, іноземна мова, основи діловодства,
.
.
.
ПРОКОПЧУК
Микола Дмитрович
Закінчив: Миколаївський державний педагогічний інститут ім.В.Г.Бєлінського.
Викладає: Українська мова і література, предмет "Захист України".
.
КІТ
Олександра Володимирівна
Закінчила:
Викладає: Фізика і астрономія
.
ТУРЧЕВСЬКА
Світлана Сергіївна
Закінчила: Миколаївський державний університет ім.В.О. Сухомлинського,
Викладає: інформатика, предмети професійно-теоретичної підготовки операторів комп'ютерного набору
ЦИКАЛО
Ірина Миколаївна
Закінчила: Херсонський державний педагогічний інститут ім.Н.К.Крупської.
Викладає: Біологія, екологія, географія.
.
.
МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ
ТАРАСЕНКО
Олександр Вікторович
Закінчив: Харківський індустріально-педагогічний технікум.
Старший майстер.
.
БОНДАРЕНКО
Олександр Михайлович
Закінчив: Миколаївський державний аграрний університет (спеціаліст)
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. кат «А1,А2,В1 Слюсар з ремонту с/г машин, Водій а/т засобів кат. «С1»"
ГОРДІЄНКО
Петро Іванович
Закінчив: Н-Бузький технікум механізації і електрифікації сільського господарства.
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. кат.«АВС». Водій автотранспортних засобів кат.«В»,«С1»" (3 роки)
ГОРДІЄНКО
Сергій Петрович
Закінчив: Єланецьке СПТУ-40.
Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету
Навчається: Миколаївський національний аграрний університет
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. кат.«АВС». Водій автотранспортних засобів кат.«В»,«С1»" (3 роки)
ВАЙДІЧ
Олена Олександрівна
Закінчила: Миколаївський національний аграрний університет.
Група "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.Оператор комп’ютерного набору." (3 роки).
КУРОЧКІН
Олександр Валерійович
Закінчив: Миколаївський сільськогосподарський інститут (спеціаліст).
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування" (3 роки).
.
КРАСНІЦЬКИЙ
Вадим Володимирович
Закінчив: Миколаївський сільськогосподарський інститут
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. кат «А1,А2,В1. Водій автотранспортних засобів кат. «С1»" (3 роки)
.
КИРИЛЬЧУК
Артем Костянтинович
Закінчив: Єланецький професійний аграрний ліцей
Навчається: Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. кат «А1,А2,В1. Водій автотранспортних засобів кат. «С1»" (3 роки)
.
СИВОРОТКА
Наталя Миколаївна
Закінчила: Миколаївський державний комерційний технікум.
Група "Кухар" (3 роки).
ФАБРИКОВ
Віталій Вікторович
Закінчив: Херсонський індустріально-педагогічний технікум.
Група "Тракторист-машиніст с/г виробництва. кат «А1,А2,В1. Водій автотранспортних засобів кат. «С1»" (3 роки)
ЧЕПУРНА
Аліна Миколаївна
Закінчила: Єланецьке СПТУ-40.
Група «Кухар. Кондитер» (3 роки).
ОРЛЕНКО
Яна Анатоліївна
Закінчила: Миколаївський коледж бізнесу і права ВНЗ «Полтавський університет економіки і торгівлі»
Група "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.Оператор комп’ютерного набору." (3 роки).
МАКСИМЕНКО
Олена Антонівна
Закінчила: Вознесенський коледж миколаївського державного аграрного університету
Група "Офісний службовець (бухгалтерія)"
Коментарi