Спливає час – за віком вік
Життя незмінне тріумфує!
Скрізь, де проходить чоловік,
Там завжди поруч спорт крокує!

Спорт - це сила, грація, краса, наполегливість, витривалість і взагалі приносить багато користі як фізичному так і духовному стану людини. Він надає наснаги для перемог, які трапляються в нашому житі. Дивлячись на видатних спортсменів ми розуміємо яким може бути граціозним спорт.

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей і розвитку олімпійського руху в Україні, залучення молоді до занять різними видами спорту в Єланецькому професійному аграрному ліцеї з 12.09 по 16.09 пройшов тиждень фізичної культури і спорту.

Тиждень розпочався з атлетичної гімнастики і до змагань були включені такі види спорту як віджимання на брусах, прес, підтягування. В напруженій боротьбі 12.09 пройшли змаганнях з підтягування. Були досягненні такі результати: І місце посів учень групи №82 Євсєєв Микола, ІІ місце учень групи №82 Грапеняк Сергій, ІІІ місце учень групи №81 Бондарчук Максим.

В змаганнях на брусах ліцеїсти показали витривалість і силу і посіли такі місця: І місце учень групи №80 Поліщук Вадим, ІІ місце учень групи №81 Бондарчук Максим, ІІІ місце учень групи №80 Дмитренко Сергій.

В змаганнях із пресу учні показали такі результати: І місце учень групи №80 Дмитренко Сергій, ІІ місце учень групи №81 Бондарчук Максим, ІІІ місце учень групи №80 Поліщук Вадим.

13.09 в ліцеї пройшли змагання з легкої атлетики з таких видів спорту: біг на 100 метрів, стрибок у довжину з розбігу, штовхання ядра. З бігу на 100 метрів дівчата посіли такі місця: І місце посіла учениця групи №1 (кухарі) Прищепа Інна, ІІ місце учениця теж цієї групи Дурцева Анна, ІІІ місце учениця групи №13 Шитік Тетяна.

Серед хлопців з бігу на 100 метрів переможцями стали учні : І місце Дмитренко Сергій група №80 , ІІ місце Поліщук Вадим група №80, ІІІ місце Дмитренко Олександр група №80.

З виду спорту штовхання ядра (дівчата) стали переможцями : І місце Саркісян Рузана група №11 (обліковці), ІІ місце Гаменюк Тетяна група №3 (кухарі), ІІІ місце Бондаренко Ірина група №12 (обліковці 1,5 р.)

Штовхання ядра хлопці: І місце Рога Сергій група №11 (обліковець), ІІ місце Дмитренко Сергій №80, ІІІ місце Іванов Владислав група №12 (обліковець).

Стрибок у довжину з розбігу (дівчата): І місце Прищепа Інна група №1 (кухарі), ІІ місце Шитік Тетяна група №13, ІІІ місце Бондаренко Ірина група №12 (обліковці 1,5 р.)

Довжина з розбігу (хлопці): І місце поліщук Вадим група №80, І місце Шкарупа Сергій група №80, ІІІ місце Рога Сергій група №11 (обліковці).

Хлопці та дівчата ліцею показали гарну фізичну підготовку, витривалість і силу духа. Під час змагань панувала дружня і хвилююча атмосфера, кожен намагався досягти перемоги.

А 14.09 о 8.00 в актовому залі пройшла виховна година «Швидше! Вище! Сильніше!» На ній викладачі фізичного виховання Бурлака В.М. і Єдаменко О.А. розповіли учням про історію олімпійських ігор та про виступ українських спортсменів на ХХХІ Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Ліцеїсти з мультимедійної версії «Перемога в ім’я Батьківщини!» дізналися про те, що ігри в Ріо-де-Жанейро принесли Україні 11 медалей і що збірна України посіла 31-місце у підсумковому заліку та вийшла у п’ятірку найсильніших у гімнастиці. На заході прозвучали також пісні про спорт, які продемонстрували важливість і значущість спорту в житі людини..

І на завершення тижня всі викладачі та учні ліцею відправилися в туристичних похід по рідному Єланецькому краю. На природі учні робили фотографії краєвидів рідного краю, а також грали в різні спортивні ігри, співали пісень, палили багаття та запікали картоплю.

Тож фізкультура, спорт, здоров’я потрібні кожному із нас. І потрібно зробити все щоб бути здоровим, фізично красивим і духовно багатим. Ведіть здоровий спосіб життя і тільки тоді ви досягнете бажаних результатів!